Tekirdağ Söz Nişan Organizasyonu

Velimeşe Organizasyon
Velimeşe organizasyon firmamız ile evde söz organizasyonu, bahçede nişan organizasyonu gibi iç veya dış mekanda söz nişan organizasyonu düzenliyoruz. Önerdiğimiz konseptimiz plastin konsept olup oldukça gösterişli ve kapsamlıdır. Daha sade konseptler için sayfamızda sayısız konseptimiz bulunmakta ve içinden seçebilirsiniz. Velimeşe başta olmak üzere Karamehmet, Ulaş, Marmaracık, Çorlu Hürriyet, Yulaflı, Esenler, Sarılar, Kırkepenekli mahallelerinde de söz & nişan organizasyonu yapmaktayız.

0530 488 07 59 Whatsapp

🌻 Arka fonumuzda tülümüzle dalgalı bir fon havası verip oldukça şık gözükmesini sağladık. Hikayemiz Başlıyor yazımız ve çiftimizin baş harfleri ile fonumuzu tamamladık. Sağ kısımda şakayık çiçeklerimiz yer almakta ve isteğe göre bahar dalı olarak kurabilmekteyiz.

💕 Pleksi saydam masamızı üstünde tül ve önünde mumlu aksesuarlarımızla kurduk. Masamızda maket pasta , söz tepsisi , damat kahvesi , mum , şamdan , çiçekler , kelebekler , hikayemiz başlıyor yazılı süs , süs tepsileri ile masamızı tamamlamaktayız. Arka sütunlarda ise vazo ve çiçeklerimiz yanı sıra sütunlarımızı ışıklandırmaktayız.

📞 0530 488 07 59 nolu telefon numaramızdan iletişime geçip konseptimizi söz tarihiniz için ayırtınız.

📝 Herşeyin istediğiniz gibi olması ve sürpriz yaşamamak için doğru yerdesiniz.

0530 488 07 59 Whatsapp

Tekirdağ Organizasyon , özel olarak kodlanmış lisanslı bir yazılımdır. Tüm hakları saklıdır. Copyright - Ümit Alkan