Tekirdağ Söz Nişan Organizasyonu

Bahçede Nişan Organizasyonu
Kendi bahçenizde harika bir organizasyonla misafirlerinizi ağırlayıp şık bir nişan mı yapmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Siz, misafirlerinizi düşünürken harika bir organizasyon hazırlayalım. Nişan fonu , aksesuarlar , masa , sandalye , örtü , çiçek , hoparlör , misafir panosu ile set halinde bahçede nişan organizasyonu düzenliyoruz. Nişan tarihiniz dolmadan rezerve etmeyi unutmayınız.

0530 488 07 59 Whatsapp

🌻 Yazlık , ev , villa farketmeksizin Tekirdağ'ın her yerinde bahçede nişan organizasyonu hazırlıyoruz. Yeniçiftlik , Dereağzı , Şarköy , Mürefte , Yenice , Sultanköy , Hoşköy , Uçmakdere gibi tatil beldeleri yanı sıra Çerkezköy , Kapaklı , Süleymanpaşa ve Saray'da bahçede nişan organizasyonu düzenliyoruz.

💕 Nişan konsepti olarak sayfamızdan istediğiniz konseptimizi seçebilirsiniz. Biz organizasyonumuzda fon olarak 3 bölmeli şık ve zarif beyaz fonumuzu kullandık. Üst kısmına Better Together neon yazımızı ekledik. Konseptimizin sağ ve sol kısmında sütunlarımız yer almakta ve sütunlarımızın üzerinde çiçek , yapay pasta , damat kahvesi ve söz tepsisi yer almaktadır. Puflarımızın hemen önünde eklediğimiz minik sehpamız ve üzerinde çiçeklerimizle fonumuzu tamamladık.

📞 0530 488 07 59 nolu telefon numaramızdan iletişime geçip konseptimizi söz tarihiniz için ayırtınız.

📝 Herşeyin istediğiniz gibi olması ve sürpriz yaşamamak için doğru yerdesiniz.

0530 488 07 59 Whatsapp

Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede Nişan Organizasyonu

Bahçede Nişan Organizasyonu
Tüm Konseptlerimiz

Tekirdağ Organizasyon , özel olarak kodlanmış lisanslı bir yazılımdır. Tüm hakları saklıdır. Copyright - Ümit Alkan